Meie firmast

Alustage ostmist online- hulgimüügipoes?

logo

Meie firmast

Leigiv OÜ on perefirma, mis on asutati 1993 aastal. Kuid äri ajalugu sai alguse palju varem firma asutaja Igor Lekarevi suurest kirest akvaariumikalade ja kalastuse vastu. Algas kõik väiksest müügiletist Keskturul, kus toona veel teismeline Igor müüs omakasvatatud erinevaid akvaariumikalu. Tänaseks on Leigivist saanud suurim lemmikloomakaupade, akvaristika ja kalastustarvete hulgimüüja Eestis.
2015.a. algas Leigiv OÜ elus uus etapp – valmis uus kaasaegne lao-ja kontorihoone suure näidiste saaliga. Kaasaegsed laopinnad ja suured laoseisud tagavad klientide vajaduste rahuldamise ka suuremate koguste puhul.
Firma Juwel eksklusiivse esindajana on Leigivil kogu Juweli akvaariumite sortiment, s.h. ka kõige suuremad akvaariumid ja akvaariumi alused kõigis värvitoonides. 700M2 näidiste saal pakub klientidele tohutut kaupade valikut koertele, kassidele, lindudele, närilistele, terraariumi- ja kalastustarbeid.
Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kvaliteetseid kaupu heade hindadega. Peame oluliseks ebakvaliteetse kaubaga tegelemist ja selle ümber vahetamist.
Leigiv OÜ pakub üle 20,000 erineva lemmikloomade toote ja enam kui 17,000 nimetust kalastustarbeid, seega võime pakkuda igale kliendile vajalikku kaupa.

Edukad

Oleme edukas firma, mis kasvab iga aastaga. Seda tõendab meie pidevalt kasvav käive, hiljuti ehitatud uus ladu.

Töökad

Kuna meie firma on perefirma, siis töötame hingega ja püüame kõike teha kõrgetasemeliselt.

Usaldusväärsed

Teeme koostööd enamiku oma tootjatega rohkem kui 5 aastat, mõnedega üle 15 aasta. Väidame jugelt, et võite meid usaldada!

Kogenud

Pikaajaline tegevus zoo-ja kalastuskaupade turul on andnud meile võrreldamatu kogemuse, mida jagame meeleldi

oma klientidega, soovitades neile kaupu.

Meie firma ajalugu:

1985. a

Открытие зоо- и рыбаловного магазина на рынке

1993 год

Регистрация фирмы

1995 год

Покупка склада

1999 год

Покупка склада на Keava 5

2014 год

Начало строительства нового склада на Reti tee

Soovite külastada hulgimüügi lehte?